Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia šeříkové, velikost 120-140×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia šeříkové
Značka: DecoKing
165 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2 Tento akční produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia šeříkové, velikost 120-140×200+30 můžete dostat právě zde na našem webu ve známé kategorii prostěradla! Vyhledejte si ještě další produkty z této známé rubriky jednoduše online! To ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také více produktů od dodavatele DecoKing. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia šeříkové, velikost 120-140x200+30 od výrobce se zárukou kvality DecoKing můžete získat aktuálně na našich stránkách se slevou. Akční cena 165 Kč.