Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia krémové, velikost 80-90×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia krémové
Značka: DecoKing
135 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2
Ve slevě kousek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia krémové, můžete sehnat právě teď na stránkách v oblíbené rubrice prostěradla. Nyní můžete získat další zboží ve zmiňované rubrice z pohodlí domova. Významný dodavatel DecoKing představuje špičkový sortiment To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete další prověřené kousky od výrobce DecoKing. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia krémové, velikost 80-90x200+30 od spolehlivé značky DecoKing jde pořídit zrovna výhodně. Cena již od 135 Kč.