Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia krémové, velikost 160-180×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia krémové
Značka: DecoKing
219 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2
Tento velmi oblíbený výrobek Jersey prostěradlo z mikrovlákna máte možnost dostat právě tady u nás v populární sekci prostěradla! Prozkoumejte ještě další produkty ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu. Oblíbený dodavatel DecoKing pro vás připravuje prvotřídní výrobky.

Tento akční a ve slevě produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia krémové, velikost 160-180x200+30 originál od značky DecoKing můžete dostat ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za 219 Kč.