Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia krémové, velikost 120-140×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia krémové
Značka: DecoKing
179 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2Tento velmi oblíbený kousek je k dostání aktuálně tu na našem webu zařazený v rubrice prostěradla! Nyní pořídíte unikátní produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze! Značka DecoKing dlouhodobě dodává vynikající zboží. Podívejte se sami. Náš sortiment je široký, u nás najdete další kvalitní kousky značky DecoKing. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia krémové, velikost 120-140x200+30 od společnosti s předním postavením na trhu DecoKing pohodlně dostanete již dnes ve výprodejové akci! Nyní získáte od 179 Kč.