Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia ecru, velikost 120-140×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia ecru
Značka: DecoKing
179 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2 Oblíbený produkt získáte nyní na stránkách ve známé rubrice prostěradla! Podívejte se na jiné produkty z naší sekce za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od dodavatele DecoKing. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel DecoKing vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží

Designový výrobek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia ecru, velikost 120-140x200+30 od známého výrobce DecoKing lze získat zde nyní za super peníze! Nyní zakoupíte za 179 Kč.