Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia čokoládové, velikost 140-160×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia čokoládové
Značka: DecoKing
179 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2
Tento velmi oblíbený výrobek můžete pořídit bezprostředně tu na našem webu zařazený v sekci prostěradla! Prozkoumejte unikátní produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny. Populární značka DecoKing vás obohatí o velmi kvalitní výrobky. To není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce více kvalitních produktů značky DecoKing. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kousek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia čokoládové, velikost 140-160x200+30 od kvalitní společnosti DecoKing můžete získat ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny od 179 Kč.