Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia čokoládové, velikost 120-140×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia čokoládové
Značka: DecoKing
165 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2 Vynikající produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia čokoládové, velikost 120-140×200+30 lze pořídit také tady na našich stránkách zařazený v sekci prostěradla! Připravili jsme skvělé zboží z této rubriky za skvělou cenu! Tento výrobce DecoKing pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky. Přesvědčte se sami. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky DecoKing. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia čokoládové, velikost 120-140x200+30 od našeho známého výrobce DecoKing lze pořídit bezpečně online skutečně levně. Pouze nyní za 165 Kč.