Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia čokoládové, velikost 100-120×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia čokoládové
Značka: DecoKing
145 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2 Žádaný produkt lze získat jednoduše u nás zařazený v sekci prostěradla! Mrkněte na skvělé zboží z této kategorie za extra cenu!

Tento kvalitní produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia čokoládové, velikost 100-120x200+30 od kvalitní společnosti DecoKing jde získat zrovna dnes se slevou. Ceny již od 145 Kč.