Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino, velikost 90-100×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino
Značka: DecoKing
129 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2
Často hledaný produkt je k dostání bez obtíží tady na našich stránkách v rubrice prostěradla! Podívejte se na akční kusy ve zmíněné sekci ve výprodejové akci! V očích zákazníků populární značka DecoKing nabízí špičkové výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Velmi žádaný produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino, velikost 90-100x200+30 od kvalitní značky DecoKing můžete koupit zrovna dnes za výborné peníze! Nyní za 129 Kč.