Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino, velikost 80-90×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino
Značka: DecoKing
135 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2 Výjimečný a žádaný kus Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino, velikost 80-90×200+30 máte možnost sehnat mimo jiné na stránkách zařazený v rubrice prostěradla. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další prověřené produkty od značky DecoKing. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě tento výrobek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino, velikost 80-90x200+30 od společnosti se zárukou kvality DecoKing pohodlně nakoupíte v naší online nabídce za akční cenu! Momentálně k dispozici za 135 Kč.