Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino, velikost 120-140×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino
Značka: DecoKing
179 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2
Často hledaný kousek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino, velikost 120-140×200+30 máte možnost najít přímo tu zařazený v kategorii prostěradla! Nyní můžete získat vyjímečné produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci. To ale není vše, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další skvělé zboží od dodavatele DecoKing. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka DecoKing má na skladě kvalitní produkty

Velmi žádaný výrobek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino, velikost 120-140x200+30 od kvalitní společnosti DecoKing jednoduše pořídíte u nás nyní za super cenu! Výhodně teď u nás za 179 Kč.