Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino, velikost 100-120×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino
Značka: DecoKing
159 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2
Designový produkt je dostupný právě teď na našich stránkách v sekci prostěradla. Připravili jsme ostatní produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu. Populární značka DecoKing pro své zákazníky prodává skvělé výrobky.

Exkluzivní kousek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia cappuccino, velikost 100-120x200+30 od dodavatele zboží DecoKing můžete dostat u nás právě za outletovou cenu. Teď v akci 159 Kč.