Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia béžové, velikost 160-180×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia béžové
Značka: DecoKing
195 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2
Tento nejprodávanější kus získáte jednoduše tady na webu v oblíbené kategorii prostěradla! Nyní koupíte akční výrobky ze zmíněné kategorie za akční cenu. Tato značka DecoKing vám nabízí vynikající produkty Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce DecoKing. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia béžové, velikost 160-180x200+30 od společnosti s dlouholetou tradicí DecoKing jde nakoupit právě teď v nabídce extra výhodně! Teď za akční cenu 195 Kč.