Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia béžové, velikost 140-160×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia béžové
Značka: DecoKing
179 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2
Zlevněný produkt je k sehnání rovněž tu na našich stránkách zařazený v rubrice prostěradla. Získejte ještě další produkty ve zmíněné rubrice snadno online! Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další kousky od výrobce DecoKing. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka DecoKing vám nabízí top výrobky A to ještě není vše.

Velmi oblíbený produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia béžové, velikost 140-160x200+30 od výrobce s mnohaletou tradicí DecoKing jde pořídit momentálně v naši nabídce za rozumné peníze! Nyní pořídíte od 179 Kč.