Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia béžové, velikost 100-120×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia béžové
Značka: DecoKing
145 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2
Nový výrobek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia béžové, velikost lze nakoupit rovnou tady u nás zařazený v kategorii prostěradla! Vyberte si parádní produkty z této populární sekce v bezva akci! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky DecoKing. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce DecoKing dodává top zboží

Povedený výrobek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia béžové, velikost 100-120x200+30 od dodavatele se skvělou pověstí DecoKing lze nakoupit v naší nabídce se slevou! K sehnání zrovna v akci za 145 Kč.