Jerry Fabrics Osuška Dupík / Thumper, 70 x 140 cm

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim tuto originální osušku se zajíčkem. Udělá jim parádu nejen v koupelně, ale i v létě na pláži.... více informací »
Jerry Fabrics Osuška Dupík / Thumper
Značka: Jerry Fabrics
249 Kč
DO OBCHODU
Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim tuto originální osušku se zajíčkem. Udělá jim parádu nejen v koupelně, ale i v létě na pláži....

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim tuto originální osušku se zajíčkem. Udělá jim parádu nejen v koupelně, ale i v létě na pláži. Osuška je vyrobena z příjemné bavlny s výbornou savostí.
Tento vynikající produkt dostanete mimo jiné na našem webu v oblíbené rubrice ručníky! Najděte si oblíbené produkty z této známé kategorie za super cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Jerry Fabrics dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další kousky od výrobce Jerry Fabrics. Najdete je níže na této stránce.

Nový výrobek Jerry Fabrics Osuška Dupík / Thumper, 70 x 140 cm od spolehlivé značky Jerry Fabrics pohodlně pořídíte na našich stránkách nyní extra se slevou! Nyní za akční cenu 249 Kč.