Jerry Fabrics Dětské bavlněné prostěradlo Cars White, 90 x 200 cm

Originální dětské prostěradlo s motivem z animovaného filmu Cars vám určitě nesmí chybět. Prostěradlo můžete sladit s dalším ložním... více informací »
Jerry Fabrics Dětské bavlněné prostěradlo Cars White
Značka: Jerry Fabrics
339 Kč
DO OBCHODU
Originální dětské prostěradlo s motivem z animovaného filmu Cars vám určitě nesmí chybět. Prostěradlo můžete sladit s dalším ložním...

Originální dětské prostěradlo s motivem z animovaného filmu Cars vám určitě nesmí chybět. Prostěradlo můžete sladit s dalším ložním prádlem v tomto stylu. Prostěradlo má praktickou gumu v rozích, která zabrání shrnování a zajistí, aby bylo prostěradlo upravené a spánek na něm maximálně pohodlný. Vhodné na matrace v maximální výšce 25 cm.Nový produkt Jerry Fabrics Dětské bavlněné prostěradlo Cars White, 90 x 200 cm máte možnost dostat v pohodě u nás v oblíbené rubrice prostěradla! Podívejte se na jiné kousky ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další zboží značky Jerry Fabrics. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Jerry Fabrics Dětské bavlněné prostěradlo Cars White, 90 x 200 cm od značky s dlouholetou tradicí Jerry Fabrics jde koupit tady a teď skutečně levně! Ve skvělé akci za 339 Kč.