www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Invictia Barová židle PORTLAND šedá

Hodně oblíbený kus Invictia Barová židle PORTLAND šedá od skvělé a známé značky Invictia jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce se slevou. Nyní pořídíte od 2 369 Kč.
Invictia Barová židle PORTLAND šedá
DO OBCHODU
Značka: Invictia
2 369
Popis produktu

Hledáte vhodné posezení do kuchyně nebo jídelního koutu? Bylo vaším snem mít doma bar nebo barový pult u kterého by se setkávala rodina i přátelé? Pak k němu je dobré pořídit sezení. Můžete díky tomu tak využívat bar pro snídaně ve dvou nebo setkání s přáteli. Když vybíráte židli, pak je důležité myslet především na to, aby byla kvalitní, pevná a sedělo by se vám na ni dobře. Když je k tomu ještě moderní, pak doladíte celý interiér.

Otočná barová židle je tím pravým pro vás a váš interiér. Vysoká noha je vyrobena z kovu a potažena černou barvou. Je velmi pevnou oporou, která drží celkově sedací část a pomáhá ji být variabilní a otočná. Podsedák je k dispozici s oporou zad, takže si můžete pohodlně sednout a užít si komfort. Sedací část je vyrobená z veluru, který má moderní prošívání. Nohu můžete výškově nastavit podle toho, jak potřebujete.