Invalidní umyvadlo Cersanit ETIUDA 66 cm bílé

Cersanit ETIUDA je závěsné keramické umyvadlo pro tělesně handicapované. Hlavní přesností tohoto modelu je funkční, univerzální design, jenž... více informací »
Invalidní umyvadlo Cersanit ETIUDA 66 cm bílé
Značka: CERSANIT
4 269 Kč
DO OBCHODU
Cersanit ETIUDA je závěsné keramické umyvadlo pro tělesně handicapované. Hlavní přesností tohoto modelu je funkční, univerzální design, jenž...

Cersanit ETIUDA je závěsné keramické umyvadlo pro tělesně handicapované. Hlavní přesností tohoto modelu je funkční, univerzální design, jenž uživateli zaručí potřebný komfort a bezpečnost při vykonávání denní hygieny. Umyvadlo je zhotoveno z vysoce kvalitní sanitární keramiky, která je odolná vůči mechanickému poškození, rzi a jiným typům kazů. Model disponuje centrálním otvorem na baterii a průtokovým otvorem. Toto umyvadlo je vhodné nejen pro osoby se sníženou pohyblivostí, ale také pro seniory či osoby s poruchami zraku. Model splňuje požadavky vyhlášky č. 398/2009 Sb. o obecných technických požadavcích zabezpečujících bezbariérové užívání staveb.

Tip: Pro zvýšení efektivity doporučujeme model kombinovat s prostorově úsporným sifonem a baterií s lékařskou pákou.

Typ:
Invalidní, klasické, závěsné

Montáž:
Na stěnu

Šířka:
55 cm

Délka:
66 cm

Hloubka:
55 cm

Hmotnost:
20,4 kg

Materiál:
Sanitární keramika

Tvar:
Obdélníkový

Barva:
Bílá

Průtokový otvor:
Ano

Otvor na baterii:
Ano

Povrchová ochrana:
Ne

Garance:
10 let Tento zlevněný výrobek je dostupný v pohodě na našem webu v populární sekci umyvadla. Nyní pořídíte kvalitní produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu!

Tento kvalitní a žádaný kus Invalidní umyvadlo Cersanit ETIUDA 66 cm bílé originál od výrobce CERSANIT jde koupit právě za výprodejovou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 4 269 Kč.