www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

HOMEDE Závěs Vila s tunelem a nařasením grafitový, velikost 265×175

Tento exkluzivní kus HOMEDE Závěs Vila s tunelem a nařasením grafitový, velikost 265x175 od výrobce s dlouholetou historií HOMEDE snadno můžete získat právě opravdu výhodně! Nyní lze objednat jen za 739 Kč.
EAN: 5905364242682
HOMEDE Závěs Vila s tunelem a nařasením grafitový
Ověřit dostupnost
Značka: HOMEDE
739

Závěs Vila je sofistikovaným a také velmi luxusním doplňkem pro každou domácnost. Jeho design je založen na kombinaci kvalitního materiálu a moderního stylu, který dodá vašemu interiéru elegantní vzhled.

Tento závěs je vyroben z hladkého měkkého sametového materiálu, který je mimo jiné i velmi příjemný na dotek. Jeho neutrální barva se snadno kombinuje s dalšími barvami a vzory, a proto se může využít nejen jako výrazný doplněk, ale také jako subtilní pozadí. Díky jemnému lesku sametu dokáže závěs zaujmout a přidat do prostoru přepychový prvek.

Závěs je vybavený speciálním tunelovým systémem na horní části závěsu. Právě tento systém umožňuje snadné a velmi pohodlné navlékání závěsu na závěsnou tyč. Stačí jednoduše provléknout tyč skrz tunel a je hotovo.

Na závěs nepoužívejte chemikálie, nesušte jej v sušičce, perte jej při maximální teplotě 30°C pouze s jemnými pracími prostředky a žehlete při maximální teplotě 110°C.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Moderní design
Dostupný ve více rozměrech