Herding Deka Paw Patrol Mighty Pups, 130 x 160 cm

Jemná a nadýchaná deka přinese vašim dětem maximální pohodlí v noci, při denním odpočinku nebo při veselých hrátkách. Deka je vhodná do... více informací »
Herding Deka Paw Patrol Mighty Pups
Značka: Herding
279 Kč
DO OBCHODU
Jemná a nadýchaná deka přinese vašim dětem maximální pohodlí v noci, při denním odpočinku nebo při veselých hrátkách. Deka je vhodná do...

Jemná a nadýchaná deka přinese vašim dětem maximální pohodlí v noci, při denním odpočinku nebo při veselých hrátkách. Deka je vhodná do kočárku, do postýlky i na zachumlání vašeho děťátka, nebo ji můžete použít jako podložku. Samozřejmostí je certifikát kvality Öko-Tex Standard 100, který zaručí rozměrovou a barevnou stálost a to, že je výrobek vhodný i pro ty nejmenší. Žádaný produkt jde koupit bez obtíží tady na stránkách zařazený v kategorii dětské deky. Nyní můžete koupit ještě jiné kousky z této rubriky z pohodlí domova. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky Herding. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Herding dlouhodobě dodává velmi kvalitní sortiment.

Povedený výrobek Herding Deka Paw Patrol Mighty Pups, 130 x 160 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Herding můžete nakoupit v naší aktuální nabídce za extra cenu. Zrovna nyní za cenu 279 Kč.