Hector Konferenční stolek Evoke 102 dub artisan/černá perleť

Prohlédněte si ostatní produkty z kolekce EVOKE. Minimalistický konferenční stolek z kolekce EVOKE se skládá z otevřené police a uzavřeného... více informací »
Hector Konferenční stolek Evoke 102 dub artisan/černá perleť
Značka: Hector
3 415 Kč
DO OBCHODU
Prohlédněte si ostatní produkty z kolekce EVOKE. Minimalistický konferenční stolek z kolekce EVOKE se skládá z otevřené police a uzavřeného...

Prohlédněte si ostatní produkty z kolekce EVOKE.

Minimalistický konferenční stolek z kolekce EVOKE se skládá z otevřené police a uzavřeného šuplíku v černé barvě. Dřevěné nožičky stůl podepírají. Deska stolu je pokryta ABS, díky čemuž má delší životnost. Obdélníkový konferenční stolek je vybaven praktickým úložným prostorem, stolek skvěle doplní interiér vašeho obývacího pokoje.

Specifikace produktu:
Průmyslový styl
Dřevěné nohy v černé barvě
Horní část je pokryta ABS hranou

Rozměry:
Výška: 46 cm
Déka: 102 cm
Hloubka: 68 cm
Tento oblíbený produkt Hector Konferenční stolek Evoke 102 můžete sehnat přímo tady na našem webu v oblíbené sekci konferenční stolky! Prozkoumejte akční produkty z této oblíbené sekce v akci! Tato značka Hector pro vás připravuje špičkové produkty. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další produkty od značky Hector. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Hector Konferenční stolek Evoke 102 dub artisan/černá perleť od dodavatele kvalitních produktů Hector pohodlně nakoupíte již dnes trvale výhodně. Teď za akční cenu 3 415 Kč.