Hector Jídelní stůl Souk přírodní

Máte rádi moderní nábytek a hledáte stůl v tomto stylu do vaší jídelny? Pak vsaďte na oválný stůl Souk! Jeho originální design dodá charakter... více informací »
Hector Jídelní stůl Souk přírodní
Značka: Hector
17 995 Kč
DO OBCHODU
Máte rádi moderní nábytek a hledáte stůl v tomto stylu do vaší jídelny? Pak vsaďte na oválný stůl Souk! Jeho originální design dodá charakter...

Máte rádi moderní nábytek a hledáte stůl v tomto stylu do vaší jídelny? Pak vsaďte na oválný stůl Souk! Jeho originální design dodá charakter každému prostoru. Stůl Souk je produktem, který osloví milovníky praktických řešení. Jeho masivní oválná deska z dubového dřeva spočívá na masivní noze z dýhované MDF desky, která je navíc vybavena praktickými policemi. Díky tomuto řešení získáte prostor pro knihy nebo jiné potřebné drobnosti. Pokud tedy hledáte originální kus nábytku, který je stejně krásný jako funkční, stůl Souk bude trefou do černého!

Podívejte se i na další produkty ze série Souk.

Specifikace produktu:

Moderní styl
Materiál: masivní dubové dřevo
Oválný tvar desky stolu
Lamelový základ
Přírodní barva dřeva
Jednu stranu nohy tvoří praktické police
Odolná a pevná konstrukce
Intuitivní montáž

Rozměry:
Výška: 76 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 80 cm

Neodolatelný výrobek Hector Jídelní stůl Souk přírodní od značky s dobrým jménem Hector jednoduše můžete získat tady nyní ve výprodejové akci. Akční ceny již od 17 995 Kč.