Hector Houpací síť Ola Terracotta

Klíčové vlastnosti: Vyrobeno z bavlny Snadno se čistí Odolné tyče z bukového dřeva, zajišťující stabilitu a pohodlí Odnímatelné bukové... více informací »
Hector Houpací síť Ola Terracotta
Značka: Hector
985 Kč
DO OBCHODU
Klíčové vlastnosti: Vyrobeno z bavlny Snadno se čistí Odolné tyče z bukového dřeva, zajišťující stabilitu a pohodlí Odnímatelné bukové...

Klíčové vlastnosti:

Vyrobeno z bavlny
Snadno se čistí
Odolné tyče z bukového dřeva, zajišťující stabilitu a pohodlí
Odnímatelné bukové tyče, které umožňují praní látky v pračce
OEKO -TEX certifikát zaručující bezpečnost při kontaktu s pokožkou
Maximální zatížení 120 kg

Houpací síť Ala je vyrobena z bavlny, snadno se čistí. Vybaveno masivními bukovými tyčemi o šířce 87 cm. Tkanina je široká 110 cm, což zajišťuje profilování, díky kterému se houpací síť přizpůsobí tělu. Délka ležící plochy je 205 cm, což umožňuje pohodlně odpočívat i vysokým lidem. Celková délka houpací sítě 355 cm umožní pohodlné profilování a optimální přípravu na ležení. Lehátko má maximalní nosnost 120 kg. Hmotnost houpací sítě s tyčemi je 2 kg, díky čemuž si ji můžete snadno vzít s sebou na prázdninové výlety. V domácí zahradě doporučujeme použít vyhrazený stojan, který najdete v naší nabídce. Tkanina je certifikována OEKO-TEX, což zaručuje, že je bezpečná při kontaktu s pokožkou a není vyrobena z látek škodlivých pro zdraví.

Rozměry produktu:

Šířka
87 cm

Délka
310 cmKvalitní výrobek Hector Houpací síť Ola Terracotta lze nakoupit bezprostředně tady na webu umístěný v sekci houpací sítě! Získejte zcela nové produkty z této kategorie z pohodlí domova!

Vysoce kvalitní produkt Hector Houpací síť Ola Terracotta pocházející od značky Hector jednoduše naleznete u nás nyní skutečně výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 985 Kč.