Hector Houpací síť Ala Ecru béžová

Specifikace produktu: Bavlna Snadno se udržuje v čistotě Odolné tyče z bukového dřeva pro stabilitu a pohodlí Odnímatelné bukové tyče... více informací »
Hector Houpací síť Ala Ecru béžová
Značka: Hector
885 Kč
DO OBCHODU
Specifikace produktu: Bavlna Snadno se udržuje v čistotě Odolné tyče z bukového dřeva pro stabilitu a pohodlí Odnímatelné bukové tyče...

Specifikace produktu:

Bavlna
Snadno se udržuje v čistotě
Odolné tyče z bukového dřeva pro stabilitu a pohodlí
Odnímatelné bukové tyče umožňující praní látky v pračce
Hmotnost 2 kg umožňující vzít houpací síť na výlet
Délka plochy pro ležení je 205 cm
Celková délka 310 cm
Certifikace OEKO-TEX zaručující bezpečnost při kontaktu s pokožkou
Maximální zatížení 120 kg

Houpací síť Ala je vyrobena z bavlny, snadno se čistí. Vybaveno masivními bukovými tyčemi o délce 87 cm. Tkanina je široká 110 cm, což zajišťuje profilování, díky kterému se houpací síť přizpůsobí tělu. Délka ležící plochy je 205 cm, což umožňuje pohodlně odpočívat i vysokým lidem. Celková délka houpací sítě 310 cm umožní pohodlné profilování a optimální přípravu na ležení. Lehátko má maximální hmotnost 120 kg. Hmotnost houpací sítě s tyčemi je 2 kg, díky čemuž si ji můžete snadno vzít s sebou na prázdninové výlety. V domácí zahradě doporučujeme použít vyhrazený stojan, který najdete v naší nabídce. Tkanina je certifikována OEKO-TEX, což zaručuje, že je bezpečná při kontaktu s pokožkou a není vyrobena z látek škodlivých pro zdraví.

Rozměry produktu:

Šířka
87 cm

Délka
310 cm
Tento žádaný produkt Hector Houpací síť Ala Ecru béžová lze pořídit mimo jiné tu na stránkách v populární sekci houpací sítě! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této rubriky za parádní cenu. Významný dodavatel Hector pro své zákazníky dodává top produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Kvalitní a žádaný kus Hector Houpací síť Ala Ecru béžová od přední značky Hector snadno můžete získat tady nyní ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 885 Kč.