Hector Čalouněná postel Sunrest II 160×200 šedá

Postel Sunrest zaujme vysokým čelem, které vám poskytne pohodlnou oporu při čtení oblíbené knihy nebo sledování filmu. Opěrka hlavy navíc... více informací »
Hector Čalouněná postel Sunrest II 160x200 šedá
Značka: Hector
15 295 Kč
DO OBCHODU
Postel Sunrest zaujme vysokým čelem, které vám poskytne pohodlnou oporu při čtení oblíbené knihy nebo sledování filmu. Opěrka hlavy navíc...

Postel Sunrest zaujme vysokým čelem, které vám poskytne pohodlnou oporu při čtení oblíbené knihy nebo sledování filmu. Opěrka hlavy navíc účinně ochrání polštáře před pádem a stěnu před případným znečištěním. Postel je čalouněna jemnou a na dotek příjemnou šedou sametovou látkou. Tlumené barvy vnesou do vaší ložnice klid a harmonii. Celek je založen na vysokých, černých nohách, které zajišťují stabilitu nábytku a zároveň mu dodávají lehkost. Postel je dodávána s dřevěným rámem sestávajícím z 30 lamel. Rám zvyšuje elasticitu matrace a zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu pod ní a navíc prodlužuje životnost celého výrobku. Postel má praktickou nádobu otevíratelnou plynovými zvedáky, díky čemuž je tato operace snadná a plynulá. Dodatečný prostor vám umožní uložit lůžkoviny, polštáře nebo přikrývky.

Podívejte se i na další produkty ze série Sunrest.

Specifikace produktu:

Glamour styl
Materiál potahu: sametová látka
Látka je měkká a příjemná na dotek
Vysoká opěrka hlavy
Ozdobné vertikální prošívání
Praktický zásobník na lůžkoviny
Plynový zvedák pro snadné otevírání
Jednoduché černé kovové nohy
Rám vyrobený z 30 dřevěných lamel
Postel bez matrace

Rozměry:
Výška: 118 cm
Šířka: 183 cm
Hloubka: 221 cm
Výška nožiček: 2 cm
Plocha na spaní: 160×200 Neodolatelný produkt můžete dostat mimo jiné tady na našich stránkách v populární sekci postele! Připravili jsme pro vás akční produkty z této známé rubriky za výborné peníze! Významná značka Hector nabízí prvotřídní zboží. Vždyť to vidíte sami! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů značky Hector. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Hector Čalouněná postel Sunrest II 160x200 šedá značky Hector snadno seženete tady a teď za báječnou cenu! Cena již od 15 295 Kč.