Hector Čalouněná postel Otto 160×200 světle šedá

Hledáte prostornou a pohodlnou postel? Chcete si užít pohodu nočního odpočinku a zároveň elegantní dekoraci vaší ložnice? Všechny tyto požadavky... více informací »
Hector Čalouněná postel Otto 160x200 světle šedá
Značka: Hector
10 795 Kč
DO OBCHODU
Hledáte prostornou a pohodlnou postel? Chcete si užít pohodu nočního odpočinku a zároveň elegantní dekoraci vaší ložnice? Všechny tyto požadavky...

Hledáte prostornou a pohodlnou postel? Chcete si užít pohodu nočního odpočinku a zároveň elegantní dekoraci vaší ložnice? Všechny tyto požadavky splní čalouněná postel Otto. Moderní postel se vyznačuje jednoduchým tvarem, obohaceným o praktickou opěrku hlavy, která funguje jako pohodlná opora při večerním čtení knihy nebo sledování filmu. Opěrka hlavy má ozdobné prošívání, které jí dodává jedinečné kouzlo a eleganci. Nábytek je vybaven praktickou nádobou se dnem. Zásobník vám umožní uložit jak lůžkoviny, tak všechny potřebné předměty, na které není v místnosti dostatek místa. K posteli je navíc připevněn dřevěný rošt. Postel je čalouněná měkkou látkou, jejíž univerzální barva umožňuje postel snadno sladit k většině aranžmá a snadno k ní sladit doplňky a dekorace.

Podívejte se i na další produkty ze série Otto.

Specifikace produktu:

Barva čalounění: světle šedá
Pevná, dřevěná konstrukce
Praktická nádoba na lůžkoviny
Včetně dřevěného roštu
Ozdobné prošívání na opěrce hlavy
Bez matrace

Rozměry:
Výška: 89 cm
Šířka: 169 cm
Hloubka: 214 cm
Plocha na spaní: 160×200 cmZcela unikátní produkt Hector Čalouněná postel Otto 160×200 světle šedá máte možnost sehnat teď na našich stránkách ve známé rubrice postele! Vyberte si akční produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Hector. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Hector vám poskytuje vysoce kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento žádaný produkt Hector Čalouněná postel Otto 160x200 světle šedá od značky s tradicí a dobrou pověstí Hector získáte nyní za rozumné peníze. Akční ceny již od 10 795 Kč.