Hector Čalouněná postel Moon 160×200 cm dvoulůžko – šedá

Popis Produktu Postel Moon snoubí komfort, eleganci a nevšední vzhled. Je kombinací vysoké funkčnosti a moderního stylu díky čalounění z na dotek... více informací »
Hector Čalouněná postel Moon 160x200 cm dvoulůžko - šedá
Značka: Hector
10 345 Kč
DO OBCHODU
Popis Produktu Postel Moon snoubí komfort, eleganci a nevšední vzhled. Je kombinací vysoké funkčnosti a moderního stylu díky čalounění z na dotek...

Popis Produktu

Postel Moon snoubí komfort, eleganci a nevšední vzhled. Je kombinací vysoké funkčnosti a moderního stylu díky čalounění z na dotek příjemné velurové látky Rivera, jejíž univerzální šedá se dá snadno sladit s většinou doplňků a dekorací. Vyniká vysokým zdobeným čelem, o které se můžete pohodlně opřít při večerním čtení knih nebo sledování filmu. Postel je vybavena praktickým úložným prostorem z černého wigofilu, kde můžete ukládat jak lůžkoviny, tak všechny ostatní předměty, na které v místnosti nezbylo místo. Součástí postele je taktéž lamelový rošt.

Specifikace produktu:

– Moderní styl
– Materiál: sametová tkanina
– Velikost: 160×200 cm
– Pevná dřevěná konstrukce
– Dřevěný rám
Matrace není součástí

Zlevněný výrobek Hector Čalouněná postel Moon 160x200 cm dvoulůžko - šedá od dodavatele se skvělou pověstí Hector jednoduše můžete sehnat nyní za extra cenu. V současnosti pořídíte za cenu 10 345 Kč.