Hector Čalouněná postel Minola 180×200 cm béžová

Kontinentální postele si získávají stále větší oblibu. Objevují se nejen v hotelích, ale i v domácnostech. A z dobrého důvodu. Kontinentální... více informací »
Hector Čalouněná postel Minola 180x200 cm béžová
Značka: Hector
26 995 Kč
DO OBCHODU
Kontinentální postele si získávají stále větší oblibu. Objevují se nejen v hotelích, ale i v domácnostech. A z dobrého důvodu. Kontinentální...

Kontinentální postele si získávají stále větší oblibu. Objevují se nejen v hotelích, ale i v domácnostech. A z dobrého důvodu. Kontinentální postel Minola je velmi pohodlná díky několika vrstvám matrací, ze kterých se skládá. Pevná konstrukce z borovicového dřeva nese vrstvu s bonellovou matrací vysokou 17 cm a kapsovou povrchovou matrací a topper (tenká matrace o tloušťce 4 cm). Topper se dokonale přizpůsobí tělu a zajistí maximální pohodlí. Postel má vysoké čelo s ozdobným prošíváním, které zpříjemní společně strávené chvíle i pohodlné opěradlo při sledování vašeho oblíbeného seriálu.

Podívejte se i na další produkty ze série Minola.

Specifikace produktu:

Sametový látkový potah
Vysoká čalouněná opěrka hlavy
Elegantní prošívání opěrky hlavy
Konstrukce a základna z borovicového dřeva
Tří pohodlné matrace v ceně
Plocha na spaní: 180 x 200 cm
Prostor na spaní umístěný vysoko nad podlahou (cca 60 cm)

Rozměry:
Výška: 121 cm
Šířka: 199 cm
Hloubka: 217 cm
Výška nožiček: 2 cm
Tloušťka matrace: 17 cm
Plocha na spaní: 180×200

Oblíbený a kvalitní kus Hector Čalouněná postel Minola 180x200 cm béžová od naší známé značky Hector jednoduše seženete tady teď trvale výhodně. V akci od 26 995 Kč.