Hector Čalouněná postel Idahlia 200×200 šedá

Postel Idahlia zajistí v ložnici neopakovatelnou atmosféru relaxace a bude díky ni pohodlně sledovat váš oblíbený seriál nebo číst knihu. Čelo... více informací »
Hector Čalouněná postel Idahlia 200x200 šedá
Značka: Hector
7 645 Kč
DO OBCHODU
Postel Idahlia zajistí v ložnici neopakovatelnou atmosféru relaxace a bude díky ni pohodlně sledovat váš oblíbený seriál nebo číst knihu. Čelo...

Postel Idahlia zajistí v ložnici neopakovatelnou atmosféru relaxace a bude díky ni pohodlně sledovat váš oblíbený seriál nebo číst knihu. Čelo postele je zdobeno elegantním prošíváním a rozděleno na dvě části. Postel Idahlia je čalouněná měkkou látkou v univerzální šedé barvě. Díky tomu máte záruku, že postel sladíte k většině aranžmá a snadno si k ní vyberete doplňky a dekorace. Postel má rošt ze 45 pružných ohýbaných lamel, které se přizpůsobí váze těla a zvyšují komfort používání matrace. Rošt zvyšuje pružnost matrace a zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu pod ní, čímž dále prodlužuje její životnost. Postel má díky svému povrchu dodatečný zesílený rám, dva středové nosníky a 4 nastavitelné nohy podpírající rám.

Podívejte se i na další produkty ze série Idahlia.

Specifikace produktu:

Vysoká opěrka hlavy
Elegantní prošívání na opěrce hlavy
Potah z šedé sametové látky
Rošt vyrobený ze 45 lamel
Černé vysoké nohy

Rozměry:
Výška: 135 cm
Šířka: 210 cm
Hloubka: 215 cm
Výška nožiček: 15 cm
Plocha na spaní: 200×200 cm
Hodně prodávaný produkt Hector Čalouněná postel Idahlia 200×200 najdete pohodlně tady a teď na našem webu v kategorii postele! Podívejte se na zlevněné produkty z této kategorie za příznivou cenu. Tento vyjímečný výrobce Hector dodává špičkové produkty.

Nejprodávanější produkt Hector Čalouněná postel Idahlia 200x200 šedá od dodavatele kvalitních produktů Hector dostanete právě dnes ve výprodejové akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 7 645 Kč.