Hector Čalouněná postel Honey 160×200 modrá

Dvoulůžková postel Honey doslova láká k pohodlnému odpočinku a blahodárnému spánku. Jejím charakteristickým rysem je vysoké čelo s prošíváním... více informací »
Hector Čalouněná postel Honey 160x200 modrá
Značka: Hector
8 095 Kč
DO OBCHODU
Dvoulůžková postel Honey doslova láká k pohodlnému odpočinku a blahodárnému spánku. Jejím charakteristickým rysem je vysoké čelo s prošíváním...

Dvoulůžková postel Honey doslova láká k pohodlnému odpočinku a blahodárnému spánku. Jejím charakteristickým rysem je vysoké čelo s prošíváním ve tvaru včelí plástve medu. Postel je čalouněná měkkou látkou v tmavě modré barvě. Součástí je také rošt z 26 pružných lamel, které se přizpůsobí tělesné hmotnosti, a tak zajišťují komfortní spánek a prodlužují životnost matrace.

Specifikace produktu:
– rošt z 26 pružných lamel z laminátového dřeva
– modré čalounění
– prošívané čelo napodobující včelí plástev medu
– černé nožky

Rozměry produktu:

Výška
115 cm

Šířka
170 cm

Hloubka
213 cm

Výška nožiček
5 cm
Tento nejprodávanější produkt Hector Čalouněná postel Honey 160×200 modrá je dostupný přímo na stránkách v oblíbené rubrice postele. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této oblíbené sekce za rozumné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce Hector. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Hector Čalouněná postel Honey 160x200 modrá od spolehlivého výrobce Hector snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě za příznivou cenu. Nyní získáte od 8 095 Kč.