Hector Čalouněná postel Harmony 180×200 černá

Pokud hledáte elegantní kus nábytku, na kterém se bude dobře spát, postel Harmony je tou pravou volbou. Čalouněná postel má vysoké čelo, díky... více informací »
Hector Čalouněná postel Harmony 180x200 černá
Značka: Hector
8 995 Kč
DO OBCHODU
Pokud hledáte elegantní kus nábytku, na kterém se bude dobře spát, postel Harmony je tou pravou volbou. Čalouněná postel má vysoké čelo, díky...

Pokud hledáte elegantní kus nábytku, na kterém se bude dobře spát, postel Harmony je tou pravou volbou. Čalouněná postel má vysoké čelo, díky kterému bude sledování televize nebo čtení v posteli čistým potěšením. Opěrka hlavy má ozdobné prošívání, díky kterému celek působí velmi elegantně. Postel je dodávána s dřevěným rámem skládajícím se z 28 lamel zasazených do pružných úchytů. Postel má kulaté kovové nohy mořené zlatou barvou, zajímavě kontrastující s černou látkou potahu. Postel je čalouněna jemnou na dotek příjemnou sametovou látkou. Tento model je zárukou vysokého komfortu a odolnosti.

Specifikace produktu:

Potah z černé sametové látky
Vysoká opěrka hlavy
Ozdobné prošívání na opěrce hlavy
Obsahuje rám vyrobený z 28 dřevěných lamel

Rozměry:
Výška: 137 cm
Šířka: 193 cm
Hloubka: 218 cm
Výška nožiček: 14 cm
Plocha na spaní: 180×200 cm

Ve slevě kus Hector Čalouněná postel Harmony 180x200 černá od našeho předního výrobce Hector jednoduše můžete získat u nás nyní ve slevě. Momentálně v akci za 8 995 Kč.