Hector Čalouněná postel boxspring Minola 180×200 lahvově zelená

Kontinentální postele si získávají stále větší oblibu. Objevují se nejen v hotelích, ale i v domácnostech. A z dobrého důvodu. Kontinentální... více informací »
Hector Čalouněná postel boxspring Minola 180x200 lahvově zelená
Značka: Hector
21 595 Kč
DO OBCHODU
Kontinentální postele si získávají stále větší oblibu. Objevují se nejen v hotelích, ale i v domácnostech. A z dobrého důvodu. Kontinentální...

Kontinentální postele si získávají stále větší oblibu. Objevují se nejen v hotelích, ale i v domácnostech. A z dobrého důvodu. Kontinentální postel Minola je velmi pohodlná díky několika vrstvám matrací, ze kterých se skládá. Pevná konstrukce z borovicového dřeva nese vrstvu s bonellovou matrací vysokou 17 cm a kapsovou povrchovou matrací. Pokud chcete komfort a kvalitu spánku ještě zlepšit, můžete si pořídit topper – tenkou, 4 cm silnou matraci. Topper se dokonale přizpůsobí tělu a zajistí maximální pohodlí. Postel má vysoké čelo s ozdobným prošíváním, které zpříjemní společně strávené chvíle i pohodlné opěradlo při sledování vašeho oblíbeného seriálu.

K posteli lze dokoupit povrchovou matraci (topper) pro zlepšení komfortu spánku (Topper není součástí postele)

Podívejte se i na další produkty ze série Minola.

Specifikace produktu:

Sametový látkový potah
Vysoká čalouněná opěrka hlavy
Elegantní prošívání opěrky hlavy
Konstrukce a základna z borovicového dřeva
Dvě pohodlné matrace v ceně
Plocha na spaní: 180 x 200 cm
Prostor na spaní umístěný vysoko nad podlahou (cca 60 cm)

Rozměry:
Výška: 121 cm
Šířka: 199 cm
Hloubka: 217 cm
Výška nožiček: 2 cm
Tloušťka matrace: 17 cm
Plocha na spaní: 180×200

Unikátní produkt Hector Čalouněná postel boxspring Minola 180x200 lahvově zelená od kvalitní společnosti Hector máte možnost získat zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 21 595 Kč.