Hector Čalouněná postel Allona 140×200 cm šedá

Hledáte postel do ložnice v módních barvách a s jednoduchou konstrukcí? Šedá čalouněná postel Allon je právě pro vás. Tento model se vyznačuje... více informací »
Hector Čalouněná postel Allona 140x200 cm šedá
Značka: Hector
9 445 Kč
DO OBCHODU
Hledáte postel do ložnice v módních barvách a s jednoduchou konstrukcí? Šedá čalouněná postel Allon je právě pro vás. Tento model se vyznačuje...

Hledáte postel do ložnice v módních barvách a s jednoduchou konstrukcí? Šedá čalouněná postel Allon je právě pro vás. Tento model se vyznačuje svou jedinečností a originalitou. Velurová postel s prošívaným čelem vytvoří v ložnici neopakovatelnou atmosféru relaxace a donutí vás pohodlně sledovat váš oblíbený seriál nebo číst knihu. Opěrka hlavy je masivní a pohodlná s vertikálním prošíváním. Velurová postel je čalouněna jemnou látkou v módní univerzální šedé barvě. Díky tomu máte záruku, že postel přizpůsobíte většině aranžmá a že si snadno vyberete doplňky a dekorace. Postel je dodávána s rámem z 30 pružných ohýbaných lamel, které se přizpůsobí váze těla a zvyšují komfort používání matrace. Rám zvyšuje pružnost matrace a zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu pod ní, čímž dále prodlužuje její životnost.

Specifikace produktu:

Materiál potahu: šedá velurová látka
Látka je měkká a příjemná na dotek
Masivní 12 cm silná opěrka hlavy s vertikálním prošíváním
Boky postele s vertikálním prošíváním
Zlaté chromované nohy
Rám vyrobený z 30 lamel

Rozměry:
Výška: 100 cm
Šířka: 155,6 cm
Hloubka: 220 cm
Výška nožiček: 13 cm
Plocha na spaní: 140×200

Hodně žádaný výrobek Hector Čalouněná postel Allona 140x200 cm šedá od značky s tradicí a dobrou pověstí Hector je k sehnání na našich stránkách teď za rozumné peníze! Právě teď jen za 9 445 Kč.