HAPPY GREEN Grilovací motorek na baterie, 12 V

Tento grilovací motorek je vhodný především k menším grilům, skvěle na něm ugrilujete například kuře. Napájení je řešeno pomocí baterie 1x... více informací »
HAPPY GREEN Grilovací motorek na baterie
Značka: Happy Green
259 Kč
DO OBCHODU
Tento grilovací motorek je vhodný především k menším grilům, skvěle na něm ugrilujete například kuře. Napájení je řešeno pomocí baterie 1x...

Tento grilovací motorek je vhodný především k menším grilům, skvěle na něm ugrilujete například kuře. Napájení je řešeno pomocí baterie 1x D/R20; 1,5V, která není součástí balení. Žádaný výrobek HAPPY GREEN Grilovací motorek na baterie, jde nakoupit bez obtíží tady na webu umístěný v sekci grily a grilování. Máme pro vás ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky snadno online! To ale není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce Happy Green. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek HAPPY GREEN Grilovací motorek na baterie, 12 V od společnosti s úžasnou pověstí Happy Green můžete sehnat bezpečně online v bezva akci. Levně za cenu 259 Kč.