www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home Venkovní křeslo Floriane hnědé

Tento velmi žádaný produkt Hanah Home Venkovní křeslo Floriane hnědé od výrobce s dlouholetou historií Hanah Home máte možnost sehnat na našich stránkách teď právě levně. Akční cena od 17 169 Kč.
EAN: 8681875262834
Hanah Home Venkovní křeslo Floriane hnědé
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
17 169
Popis produktu

Venkovní křeslo Floriane je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a stylový kus nábytku pro svou zahradu či terasu. Toto křeslo se vyznačuje moderním designem a nabízí vysoký komfort při venkovní relaxaci.

Křeslo je vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu, který je schopný odolávat různým povětrnostním podmínkám. To znamená, že si budete moci užívat svého venkovního posezení jak při slunečných dnech, tak i mírném mrholení. Křeslo disponuje ergonomickým a velmi pohodlným sedákem, které vás vždy vyzve k odpočinku a relaxaci, ať už je den nebo večer. Jeho zakřivený tvar a pevná konstrukce poskytují nejen optimální oporu pro vaše tělo, ale zajišťují i stabilní a bezpečné sezení.

Toto venkovní křeslo Floriane vyniká svým unikátním designem. Jeho střídmé linie a neutrální barva umožňují snadnou kombinaci s různými styly zahradního zařízení, i dalšími kusy nábytku.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Odolná stabilní konstrukce
Střídmé linie doplněné o neutrální barvu
Ergonomický tvar sedáku
Pohodlné sezení
Moderní design