Hanah Home Nástěnná police Dům černá

Tato designová nástěnná police zhotovena v motivu domu se stane zajímavým doplňkem vaší domácnosti. Je vyrobena z černého kovu. Nástěnná... více informací »
Hanah Home Nástěnná police Dům černá
Značka: Hanah Home
5 239 Kč
DO OBCHODU
Tato designová nástěnná police zhotovena v motivu domu se stane zajímavým doplňkem vaší domácnosti. Je vyrobena z černého kovu. Nástěnná...

Tato designová nástěnná police zhotovena v motivu domu se stane zajímavým doplňkem vaší domácnosti. Je vyrobena z černého kovu. Nástěnná polička v minimalistickém a industriálním stylu zapadne do všech typů interiérů.

Specifikace produktu:

Typ: Nástěnná
Materiál: Kov
Péče: Otírejte suchým hadříkem

Rozměry:
Šířka: 42 cm
Výška: 125 cm
Hloubka: 16 cm
Výška police: 36 cm
Žádaný produkt je dostupný rovnou tady na stránkách v sekci regály a poličky. Prozkoumejte akční kousky ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel Hanah Home pro své zákazníky dodává vynikající zboží. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Hanah Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Hanah Home Nástěnná police Dům černá pocházející od značky Hanah Home je k získání na našich stránkách teď právě opravdu levně. Cenově vychází na 5 239 Kč.