www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home Dětský set Adventure vícebarevný

Unikátní kus Hanah Home Dětský set Adventure vícebarevný od oblíbené značky se zárukou kvality Hanah Home můžete sehnat tady teď ve slevě! Momentálně k dispozici za 4 665 Kč.
EAN: 8682870083684
Hanah Home Dětský set Adventure vícebarevný
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
4 665
Popis produktu

Dětský set je ideální do všech dětských pokojíčků, heren nebo čekáren. Bude perfektním místem pro hraní, malování, tvoření, domácí úkoly nebo svačinky. Dětský stůl s židlí usnadňuje těm nejmenším zapojení do každodenního života. S dětským nábytkem podpoříte samostatnost a motivaci svých dětí k učení. Veselé motivy dělají z tohoto setu dekorativní kus nábytku do každého pokojíčku.

Dětská židlička a stůl zaujmou nejen svým roztomilým designem, ale také extrémně vysokou kvalitou. Rozšířené nohy z kvalitního bukového dřeva zajišťují stabilní postavení, zaoblené hrany snižují riziko poranění. Díky ergonomickému psacímu stolu mohou vaše děti pohodlně sedět a hrát si dosyta. Dětská židle je s opěrkou, takže zaručuje maximální pohodlí. Set je digitálně potištěn vícebarevným motivem a bude se jistě líbit všem malým milovníkům knih a čtení a pomůže jim při rozvíjení jejich fantazie.

Specifikace produktu:

Materiál: MDF/bukové dřevo
Robustní bukové nohy
Digitální potisk
Vhodné pro děti 2-5 let
Stabilní, odolné provedení
Zaoblené hrany
Jednoduchá péče

Rozměry:
Velikost stolu: šířka: 90 cm, výška: 60 cm, hloubka: 52 cm
Velikost židle: šířka: 23 cm, výška: 36 cm, hloubka: 65 cm