www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 3-místná rozkládací pohovka Bella 208 cm šedá

Výjimečný produkt Hanah Home 3-místná rozkládací pohovka Bella 208 cm šedá od naší známé značky Hanah Home jde koupit teď za skvělou cenu. Na našich stránkách za 11 991 Kč.
EAN: 8681875520217
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
11 991

3-místná pohovka Bella je nejen místo, které bude velmi pohodlné, ale převážně bude i nepřehlédnutelným prvkem vašeho interiéru. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky autenticitě, kterou v sobě skrývá. Pokud tedy sníte o jedinečné sedačce, která se stane odpočinkovou zónou při odpoledních kávách, pak tento výrobek jistě stojí za zvážení!

Konstrukce pohovky Bella byla vytvořena z kvalitního dřeva a MDF desky. Látku, ze které je vyrobena, tvoří 100% polyester, kterou lze snadno vyčistit hadříkem nebo obdobným čištěním. Co se týče sedáků a opěradel – jsou vyplněny 28 DNS pěnou. Celý tento kus nábytku drží na pevných nohou z tvrdého ořechu, které dodají celému produktu nový neodolatelný design. A jak už název napovídá, tuto pohovku ocení především lidé, kteří jsou milovníci víceúčelového nábytku. Právě tato lze rozložit na pohodlnou přespávací postel, o rozměru 150 x 190 cm, kterou jistě vaši hosté rádi využijí.