www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 3-místná rozkládací pohovka Bella 208 cm krémová

Tento exkluzivní kousek Hanah Home 3-místná rozkládací pohovka Bella 208 cm krémová od této skvělé značky Hanah Home je k dostání ještě dnes extra výhodně. Ceny již od 14 989 Kč.
EAN: 8681875547672
Hanah Home 3-místná rozkládací pohovka Bella 208 cm krémová
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
14 989

3-místná pohovka Bella je nejen místo, které bude velmi pohodlné, ale převážně bude i nepřehlédnutelným prvkem vašeho interiéru. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky autenticitě, kterou v sobě skrývá. Pokud tedy sníte o jedinečné sedačce, která se stane odpočinkovou zónou při odpoledních kávách, pak tento výrobek jistě stojí za zvážení!

Konstrukce pohovky Bella byla vytvořena z kvalitního dřeva a MDF desky. Látku, ze které je vyrobena, tvoří 100% polyester, kterou lze snadno vyčistit hadříkem nebo obdobným čištěním. Co se týče sedáků a opěradel – jsou vyplněny 28 DNS pěnou. Celý tento kus nábytku drží na pevných nohou z tvrdého ořechu, které dodají celému produktu nový neodolatelný design. A jak už název napovídá, tuto pohovku ocení především lidé, kteří jsou milovníci víceúčelového nábytku. Právě tato lze rozložit na pohodlnou přespávací postel, o rozměru 150 x 190 cm, kterou jistě vaši hosté rádi využijí.