www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 3-místná pohovka Polyanna 230 cm šedá

Tento žádaný kus Hanah Home 3-místná pohovka Polyanna 230 cm šedá od značky se skvělou pověstí Hanah Home jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce pořád výhodně. Akční ceny od 24 445 Kč.
EAN: 8681875825619
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
24 445

3-místná pohovka Polyanna bude velmi pohodlným a nepřehlédnutelným prvkem celého interiéru. Je čalouněna látkou v šedé barvě, která jistě zapadne do každého typu obývacího pokoje. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky autenticitě, kterou v sobě skrývá. Pokud tedy sníte o jedinečné sedačce, která se stane odpočinkovou zónou při odpoledních kávách, pak tento výrobek jistě stojí za zvážení!

Konstrukci pohovky Polyanna tvoří bukové dřevo a dřevotříska, což zajistí její dlouholetou použitelnost. Sedáky tvoří 100% polyester s 8 cm 28 DNS a 5 cm 24 DNS pěnou. Zádové opěradlo naopak disponuje 5 cm 28 DNS měkkou pěnou. Součástí balení jsou také dva polštáře, z 60% střižené a 40% silikonové pěny, s rozměrem 45 x 45 cm. Celý kus nábytku drží na pevných černých dřevěných nohou. Tuto pohovku ocení především milovníci víceúčelového nábytku, protože díky systému rozkládací pohovky u vás budou moci spát známí, kdy jen bude potřeba.