www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 3-místná pohovka Papira 205 cm námořnická modrá

Akční produkt Hanah Home 3-místná pohovka Papira 205 cm námořnická modrá od společnosti se zárukou kvality Hanah Home snadno můžete pořídit na našich stránkách teď za extra cenu. Nyní pořídíte od 19 459 Kč.
EAN: 8681875774467
Hanah Home 3-místná pohovka Papira 205 cm námořnická modrá
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
19 459

Třímístná pohovka Papira je vynikající volbou, pokud hledáte pohodlný kus nábytku do vašeho obývacího pokoje. Její vysoký komfort při sezení vám umožní číst oblíbenou knihu a večer si odpočinout při sledování dobrého filmu. Pohovka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž bude těšit budoucího majitele svým působivým vzhledem a odolnou konstrukcí po mnoho let. Díky své jednoduché a elegantní formě produkt dokonale zapadne do moderních glamour interiérů.

Pohovka Papira se skládá z dřevěného rámu a MDF desky, která zajistí její bezstarostnou funkčnost po mnoho let. Látku tvoří 100% polyester, který lze, v případě znečištění, čistit za sucha. Sedáky jsou vyplněny pěnou 28/24 DNS, 60% střižené pěny s 40% silikonovou pěnou jsou naopak obsaženy v opěradlech. Součástí balení jsou dva přenosné pohodlné polštáře, které si můžete umístit na pohovku podle vašich potřeb.