www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 3-místná pohovka Papira 205 cm béžová

Tento exkluzivní produkt Hanah Home 3-místná pohovka Papira 205 cm béžová od společnosti s úžasnou pověstí Hanah Home jednoduše můžete najít právě teď v nabídce se slevou. Na našich stránkách za 15 567 Kč.
EAN: 8681875774481
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
15 567

Třímístná pohovka Papira je vynikající volbou, pokud hledáte pohodlný kus nábytku do vašeho obývacího pokoje. Její vysoký komfort při sezení vám umožní číst oblíbenou knihu a večer si odpočinout při sledování dobrého filmu. Pohovka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž bude těšit budoucího majitele svým působivým vzhledem a odolnou konstrukcí po mnoho let. Díky své jednoduché a elegantní formě produkt dokonale zapadne do moderních glamour interiérů.

Pohovka Papira se skládá z dřevěného rámu a MDF desky, která zajistí její bezstarostnou funkčnost po mnoho let. Látku tvoří 100% polyester, který lze, v případě znečištění, čistit za sucha. Sedáky jsou vyplněny pěnou 28/24 DNS, 60% střižené pěny s 40% silikonovou pěnou jsou naopak obsaženy v opěradlech. Součástí balení jsou dva přenosné pohodlné polštáře, které si můžete umístit na pohovku podle vašich potřeb.