www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 3-místná pohovka Nordic 210 cm béžová

Tento výjimečný výrobek Hanah Home 3-místná pohovka Nordic 210 cm béžová pocházející od značky Hanah Home jednoduše získáte v naší internetové nabídce napořád výhodně! Momentálně v akci za 20 989 Kč.
EAN: 8682870286085
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
20 989

Moderní design, vysoký komfort a funkčnost jsou vlastnosti, které charakterizují pohovku Nordic. Je právě jedním z prvků, které vám pomohou vytvořit váš vysněný nábytek do obývacího pokoje. Sedák je vyplněn 28 DNS pěnou a halogenovou pružinou, což zajišťuje vysokou kvalitu a maximální komfort používání. Další pohodlí zaručí také měkké zádové polštáře, vyplněny 60% střiženou a 40% silikonovou pěnou, které jsou součástí sady. Pohovka je čalouněna odolnou a na dotek mimořádně příjemnou, 100% polyesterovou, látkou, která jistě oživí každý interiér.

Nordic potěší především milovníky pohovek s víceúčelovým použitím. Ve dne bude sloužit jako skvělé místo pro odpočinek a v noci může naopak posloužit jako rozkládací postel pro hosty o rozměrech 176 x 90 cm. Celá konstrukce se skládá z bukového dřeva. Součástí balení jsou navíc dva přenosné polštářky o rozměru 45 x 45 cm.