www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 3-místná pohovka Frido 225 cm antracit

Akční a ve slevě výrobek Hanah Home 3-místná pohovka Frido 225 cm antracit s osvědčenou značkou Hanah Home pohodlně nakoupíte na našich stránkách nyní za báječnou cenu. Nabídky od 19 359 Kč.
EAN: 8681875774344
Hanah Home 3-místná pohovka Frido 225 cm antracit
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
19 359

3-místná pohovka Frido bude velmi pohodlným a nepřehlédnutelným prvkem celého interiéru. Je čalouněna látkou v antracitové barvě, která jistě zapadne do každého typu obývacího pokoje. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky autenticitě, kterou v sobě skrývá. Pokud tedy sníte o jedinečné sedačce, která se stane odpočinkovou zónou při odpoledních kávách, pak tento výrobek jistě stojí za zvážení!

Konstrukci pohovky Frido tvoří buk a dřevotříska, což zajistí její dlouholetou použitelnost. Sedáky tvoří 100% polyester s 28 DNS a 24 DNS měkké šedé pěny. Zatímco jsou polštáře a opěradla tvořeny 60% střiženou a 40% silikonovou pěnou. Celý kus nábytku drží na pevných, matně černých, kovových nohou. Produkt ocení především milovníci víceúčelového využití, protože díky speciálnímu systému, s nastavitelným zádovým mechanismem, si budete konečně moci pohodlně sednout a nastavit si zádové opěradla podle toho, jak budete zrovna potřebovat. Součástí balení jsou navíc 4 kusy polštářů, o rozměrech 45 x 45 cm a další 55 x 32 cm.