www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 2-místná víceúčelová pohovka Taida 120 cm šedá

Diskontní produkt Hanah Home 2-místná víceúčelová pohovka Taida 120 cm šedá od dodavatele s dlouholetou historií Hanah Home pohodlně pořídíte právě dnes za mimořádně nízkou cenu! Zrovna nyní za cenu 6 645 Kč.
EAN: 8683342263320
Hanah Home 2-místná víceúčelová pohovka Taida 120 cm šedá
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
6 645

Hledáte kompatibilní pohovku do dětského pokoje nebo pouze lenošku do obývacího pokoje? Pak vám doporučujeme vyzkoušet právě tuto víceúčelovou pohovku Taida. Nejen, že ji lze využít jako odpočinkovou zónu pro večerní posezení u dobrého filmu, ale i jako přespávací postel pro vaše hosty. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky autenticitě a rozměrům, které v sobě skrývá.

Rám pohovky je tvořen z pevného kovu, díky kterému vám bude sloužit dlouhá léta. Pohodlnost zajišťuje vysoká DNS pěna pro záda a taktéž 5-úrovňová nastavitelná opěrka zad. Taida je čalouněna měkkým a na dotek příjemným 100% polyesterem v šedé barvě. Jak už jsme zmínili, Taida bude snadno cokoliv a kdekoliv – může být přídavnou dominantou obývacího pokoje, kde bude sloužit jako pohovka o rozměru 120 x 62 x 68 cm. Ale také může být zároveň i lenoška nebo přespávací postel pro hosty, s délkou 185 cm.