www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 2-místná rozkládací pohovka Lolar petrolejová

Kvalitní a oblíbený výrobek Hanah Home 2-místná rozkládací pohovka Lolar petrolejová od kvalitní značky Hanah Home je k získání zde nyní napořád výhodně! Levně za cenu 11 725 Kč.
EAN: 8681875833942
Hanah Home 2-místná rozkládací pohovka Lolar petrolejová
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
11 725

2-místná pohovka Lolar je nejen místo, které je velmi pohodlné, ale převážně bude i nepřehlédnutelným prvkem vašeho interiéru. Je čalouněna tkaninou v univerzální petrolejové barvě, která jistě oživí každou místnost bez života. Sedáky jsou vyplněny 28 DNS pěnou, což zajišťuje vysokou kvalitu a maximální komfort používání. Pohovka tak zaručí nejen příjemné místo k odpočinku, ale také vám umožní vytvořit neodolatelný stylový obývací pokoj.

Konstrukce pohovky Lolar je vyrobena z kvalitního kovového rámu, což zajistí její bezstarostnou funkčnost po mnoho let. Látku tvoří 100% lněná látka, kterou lze, v případě znečištění, čistit za sucha. A jak už název napovídá, tuto pohovku ocení především lidé, kteří jsou milovníci víceúčelového nábytku. Právě tuto lze, díky výškově nastavitelným opěradlům rukou, rozložit až do rozměrů 200 x 70 cm. Pokud tedy sníte o jedinečné sedačce, která se stane výrazným středobodem vašeho interiéru, pak tento výrobek jistě stojí za zvážení!