www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 2-místná pohovka Nitta 155 cm hořčicová

Tento vynikající kousek Hanah Home 2-místná pohovka Nitta 155 cm hořčicová od známé společnosti Hanah Home lze sehnat aktuálně na webu za výhodné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 5 865 Kč.
EAN: 8681875833515
Hanah Home 2-místná pohovka Nitta 155 cm hořčicová
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
5 865

2-místná pohovka Nitta je nejen místo, které je velmi pohodlné, ale převážně bude i nepřehlédnutelným prvkem vašeho interiéru. Je čalouněna tkaninou v nevšední hořčicové barvě, která jistě oživí každou místnost bez života. Sedáky jsou vyplněny vysokou pěnovou náplní DNS, což zajišťuje vysokou kvalitu a maximální komfort používání. Pohovka tak zaručí nejen příjemné místo k odpočinku, ale také vám umožní vytvořit neodolatelný stylový obývací pokoj.

Konstrukce pohovky Nitta je vyrobena z kvalitního kovu, což zajistí její bezstarostnou funkčnost po mnoho let. Látku tvoří 100% tkanina mikrovlákna, kterou lze, v případě znečištění, čistit za sucha. A jak už název napovídá, tuto pohovku ocení především lidé, kteří jsou milovníci víceúčelového nábytku. Právě tuto lze přizpůsobit podle vašich potřeb, až do šířky 190 cm, a to převážně díky jejím 5-ti úrovňovým opěradlům rukou. Pokud tedy sníte o jedinečné sedačce, která se stane výrazným středobodem vašeho interiéru, pak tento výrobek jistě stojí za zvážení!

Váha: 26 kg