www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 2-místná pohovka Franz 162 cm tmavě modrá

Tento velmi oblíbený kus Hanah Home 2-místná pohovka Franz 162 cm tmavě modrá od populární značky Hanah Home máte možnost pořídit v naší internetové nabídce za outletovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 13 145 Kč. EAN: 8681875269482
Hanah Home 2-místná pohovka Franz 162 cm tmavě modrá
DO OBCHODU
Značka: Hanah Home
13 145
Popis produktu

2-místná pohovka Franz je nejen místo, které bude velmi pohodlné, ale převážně bude i nepřehlédnutelným prvkem vašeho interiéru. Je čalouněna tkaninou v tmavě modré barvě, která jistě oživí každou místnost bez života. Sedák je vyplněn pěnou, což zajišťuje vysokou kvalitu a maximální komfort používání. Pohovka zaručí nejen příjemné místo k odpočinku, ale také vám umožní vytvořit neodolatelný stylový obývací pokoj.

Konstrukce a nohy pohovky Franz jsou z bukového dřeva, které zajistí její bezstarostnou funkčnost po mnoho let. Látku tvoří 100% polyester len, který lze, v případě znečištění, čistit za sucha. Sedáky jsou vyplněny 28 DNS a 14 cm pěnou, naopak v opěradlech je částicová pěna speciálně pro záda. Součástí balení jsou přenosné pohodlné polštáře, které si můžete umístit na pohovku podle vašich potřeb.