www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 2-místná pohovka Como 197 cm světle šedá

Tento akční a ve slevě kus Hanah Home 2-místná pohovka Como 197 cm světle šedá s osvědčenou značkou Hanah Home lze získat momentálně za báječnou cenu. V akci za cenu 18 685 Kč.
EAN: 8681875825558
Hanah Home 2-místná pohovka Como 197 cm světle šedá
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
18 685

Moderní dvoumístná pohovka, ze série Como, je skvělou volbou pro každého, kdo se rád obklopuje funkčním nábytkem. Její vysoký komfort při sezení vám umožní číst oblíbenou knihu a večer si odpočinout při sledování dobrého filmu. Pohovka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž bude těšit budoucího majitele svým působivým vzhledem a odolnou konstrukcí po mnoho let. Díky své jednoduché a elegantní formě produkt dokonale zapadne do moderních nadčasových interiérů.

Konstrukce tohoto nábytku je z kvalitního bukového dřeva a MDF desky, která zajistí bezstarostnou funkčnost po mnoho let. Látku tvoří 100% polyester, který lze v případě znečištění, chemicky vyčistit. Sedáky jsou vyplněny 5 cm 28 DNS a 5 cm 24 DNS, v opěradlech je naopak 60% střižené a 40% silikonové pěny. Součástí balení jsou čtyři dekorativní přenosné polštáře, o rozměru 45 x 45 cm, které si můžete umístit na pohovku podle vašich potřeb.